Panel používateľa

Tričko Hovno

Tričko Hovno

NOVINKA

Společný produkt firmy BOLDBROS a ORTODOXNÍ NITRANČANI prichádza na trch s mimoráňňe kvalitným tričkom z organickej 100% bio bablny. Špičkové technológije šeckých výropcóv vyrobili jeďiňečné hovno, keré ňé len píska, ale aj svíťí! Pre náročnosť výrobného procesu je dodácá lehota 14 ňňí.

25 €

28 € Zlava 3 €

Dostupnosť: Skladom

Výropca: Stanley Stella

Boldbros - nitránska firma, kerá sa zaoberá výrobu a predajom pískacích  tričék vlasnéj značky, s kvalitných materjálov. Disponujú vlasnú ďílňu a máte tak zaručenú istotu, že nosíte kvalitu.

Obidvoch výropcóv oblečeňá oslovila prave Stanley Stella, a tá  disponuje s tú najkvalitnejšú bio bablnu. Naše výropky sa tým pádom  jako jenny z mála na evrópskom trhu certifikuvané platformu GOTS (global organic textile standart), čo zaručuje 100% príronný materjál na vašej pokoške. 

Okrem bablny z organického vlákna zme použili koženku prešívanú fosforovú cvernu, tagže vaše hovno svíťí tme. Pot koženku je umísnené pískátko a po vytvorení tlaku na obrázek, hovno zapíská. Celé tričko je možné prať na 30-tke, vyvrátené znútra. Jako potlač zme použili síťotlač, kerá zaručuje trvácnosť nápisu aj po rokoch. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásení

Táto stránka používa sušénky. Vác info