Slovo na úvot

Milí Trogári,

Milí Trogári,

Som prevelice rát, že Vám móžem prectaviť náš nový Trogársky vep, kerom nájdete aj opchot. Vím, neni to direk Tuzex dpč, ale vím, že na kvalitu si Trogár potrpí. Týmtok sa tedy zaručujem, že služby a tovar, kerý tu postupne nájdete, budú buď dostatečne kvalitné na to, aby ste s nima boli spokojní, alebo totálne napiču. Až by ste mali pocit, že sa Vám nedostáva ani jenno s ponuknutéj kvality, napíšte mi a pokál vec nevybavím hneť tag, aby ste ostali vysmátí jag lečo - vybavím hu ..... raz určite. :D Slubuem.

Jennako jag aj pri FB stránke Ortodoxní Nitrančani, apsolútne netuším, kerú cestu sa tentok projekt pobere, je to volačo nové pre mňa, živote som takétok ništ nerobev, tak to nehám len tak plynúť. Výhodu oproti FB je to, že tu nás za opsach ňemóže nido nahlásiť a len tak zrušiť. Možná to za dva mesáce zavrem a bue vymaluvané, ale možná, že to buete držať nad vodu práve Vy. Stránky sa buem snažiť obohacuvať o texty nitrančine. Tam de ich zbadáte, tam sa dala naša krásna Trogárčina použiť, no a šecko ostatné, de zbadáte sellačinu, na tom buem pracuvať, aby mi hu vývojári prispósobuvali tag, aby zme tomu rozumeli šeccá. Stránku adminuem, graficky upravuem a opsahom plním zasek len já - poznáte to, čo si nespravíš sám, nemáš. Prevácka stránek šag volačo stojí a já neserem peňáze. Až máš voláke navyše, napíš mi, alebo rovno kluňňe pošli na potporu, báraj 1€ (ano JENNO euro). Pomóžeš mi znížiť réžiju na funguváňí. Samozrejme každú Vašu takútok, ale aj inakšú nezišnú pomoc uvítam. Stev bych sa dopracuvať k tomu aby tu funguvalo fórum, de móžme kvákať jag na FB, ibaže sloboňňe. Z mojíma prectaváma o tomtok tu sa bue meniť aj rozložení a dizajn, tak sa nelakajte až zbadáte volačo, čo ste tu nevideli, alebo naopak. :D Je velice pravdepodobné, že sa Vám stránka zobrazí hore noháma, nenačíta, alebo sa zjavá voláke capaciny. Nelakajte sa. To len volačo skúšam, čo som určite dochňápav, a hladám cestu jak to vrátiť naspák ... :)

Opchonné podmínky rámci éšopu budú pre šeckú Slovač zrozumitelné, nakolko budú sellačine - pre istotu. Verím, že sa tu buete ciťiť dobre aj keď vím, že uš čilek sa chytáte za hlavu :D :D :D Tag Vám treba!

Zdraví Márijo.

Cicte sa tu jak stete, teda, jak doma :)

23
Máj
2019

Do sa Ortodoxní Nitrančani?

Pridav: Pridané: 23.5.2019 08:18:51 Počet zobrazení: 36

Do sa Ortodoxní Nitrančani? Rozhovor pre Biznisweb.sk o tom, jag sa Otrodoxní Nitrančani dostali do povedomá verejnosti, zniku FB stránky, komunite Trogárov a o tom, jaké je ich poslaňí. Aj na tétok otásky, okrem inakších, som otpovedav, aby som priblížev ON ňé len sellákom na Slovensku, ale aj Čechách.

Čítaj ďál... Komentáre: 0

01
Február
2019

Tríbeč - Záhada Legendy (Ekskurzija)

Pridav: Pridané: 1.2.2019 03:26:57 Počet zobrazení: 1104

Tríbeč - Záhada Legendy (Ekskurzija) Totok je článek, kerom nájdete informácije a závaznú prihlášku na akciju kerú pripravujeme. Joško napísav knišku a že besseler o tom, že lesoch pohorá Tríbeč miznú ludí. Nido ich nenašov a aš sa aj objavili či náhoňňe vrátili, tag ...

Čítaj ďál... Komentáre: 0

24
Jún
2017

Meč knížaťa Pribinu?

Pridav: Pridané: 24.6.2017 17:30:00 Počet zobrazení: 3675

Meč knížaťa Pribinu? Bueme mať možnos po preskúmaní a zvážení ňé len samotného artefaktu, ale aj zachovaných historických listín a kroník premenuvať doteras zaužívaný názov: „meč sv. Štefana" na - „meč knížaťa Pribinu? Verím, že áno. Na začátek by asik bolo fajín vrátiť zácny meč z Prahy do najstaršého a tak historicky významného mesta pod Zoborom.

Čítaj ďál... Komentáre: 0

12
Marec
2017

Spustení nového webu

Pridav: Pridané: 12.3.2017 18:15:00 Počet zobrazení: 817

Spustení nového webu Práve som spustev novú vep stránku a opchot! Dúfam, že sa Vám budú lúbiť.

Čítaj ďál... Komentáre: 3

Prihlásení

Táto stránka používa sušénky. Vác info