Panel používateľa

Opchody

Ďakueme naším opchonným partnerom :)

faxcopy FaxCopy Nitra - :) Ze SiTy kartu pre pravých Trogárov nakupueš tejtok predajni za rovnaké ceny jag by si nakúpev éšope www.faxcopy.sk. Éšopové ceny sa ždycky niššé, prípaňňe tag jak pultové ceny. Ve FaxCOPY ždycky radi uvidíme pravého Trogára.
 svet medu

Svet medu - % zlava 15% na šecek sortiment s kartu Nitra SiTy

 alzbetka Dekorácie Alžbetka - %
Držitelom karty sa bude uplatňuvať zlava ve výške 15 % s tovaru na predajni. Zlava sa neuplatňuje na tovar vyrobený na objennávku a personalizuvaný tovar. Nájdete nás na ríngu.
 mibileshop farska

Mobileshop Farská - %  poskytujeme 15% zlavu na šecko príslušenstvo g mobilnyn telefónom, len pre držitelov Nitra SiTy karty

prohibicia

Prohibícia - % Zlava je 10% na šecko a do má narodeniny, malá flaštička g nákupu.

oblatkaren

Oblatkáreň - % Trogári majú s kartu Nitra SiTy zlavu 20% na šecky naše fajnové oplatečky! A dochňápte sa ge mňe uš koňečne, ňesecte tých Mlynoch len. Teší sa na Vás Andrejka :) Kontakt: 0903614127

 vegas

Vegas Group s.r.o. - %  Prinášame Trogárom dobrý spánek, staráme sa o ich najkrajšé sny a napĺňame ich život šťastím. Držitelom Nitra SITY karty poskytueme zlavu 20% na šecky postele, madrace, rošty, skriňe, komódy, vankúše, paplóny, obléčky a iné doplnky pre spánek. Zlava sa sťahuje na našu prevácku meste Nitra - HomeBox, Bratislavská 35 (pri MÖBELIXe), platí na šecek tovar, aj kerý je uš akciji zlavnený. Otváracé hodiny: Po-Ňe: 09:00 - 19:00. Dójdiťe kuknúť.

Biznisweb

BiznisWeb.sk - %  Trogári sa ňeňi len tak bárdo. Veďá to aj BiznisWebe. Preto nám Nitrančanom dali možnos vytvoriť si svoj ešop, a vepstránku jak správny Ortodoxný Nitrančani, za zvýhoňňenú cenu, kerú nám bude závideť každý sellák. Avtomaticky získate 5 %, ale celkom dokážete týmtok spósobom praksi ušetriť až 15 – 25 %, keré móžete minúť ostatných zapojených inštitúcijách či poňňikoch. Ňení sa čoho báť, lebo jako pomocná paprča je vám tu potpora z úsmevom na žgrani. S takýmtok, aha ツ.

Šag rovno kuknite a kluňňe si oprobujte BiznisWeb.sk naskór zadarmo.

Jak to funguje vám vysvetlí Jana – kvasnicova@biznisweb.sk, 0902 770 476.

BOLDBROS

BiznisWeb.sk - Opchonný partner, kerý sa venuje výrobu pískacích tričék, disponue vlasnú ďílňu a spolupracuje s ON na vybranom druhu dizajnu s pískacíma prvkáma :)

________________________

Reklamní partneri webu:

blank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Predchádzajúca
  • Ďalší

________________________

Anketa

Lúbi sa Ti naša stránka?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásení

Táto stránka používa sušénky. Vác info