Panel používateľa

Prečo práve Nitra SiTy Karta?

Čo a jako...
"Zdravím, moje meno je Mário Šturdík, a som zakladatel FB stránky ORTODOXNÍ NITRANČANI. Nasledujúci text je sellačine, aby pochopili aj selláci.

Za 6 rokov existencie sa vytvorila u nás veľmi veľká skupinka priaznivcov. Naša stránka je zameraná na nitrianske nárečie a dialekt regiónu, ktorý sa snažíme propagovať. Okrem humoru a situácií z každodenného života Nitrančanov, chceme tiež prinášať rozvoj a podporu podnikateľského prostredia v našom krásnom meste. Ako iste viete, konkurencii je dnes všade dosť a domácich predajcov je stále menej a menej. Jednou z našich hlavných úloh je uprednostniť teda obchodníkov z nášho domáceho regiónu. Či už sa vám darí lepšie, alebo nie, prichádzam k vám s ponukou spolupráce."

Určite ste sa stretli na mnohých miestach s tým, že viacerí predajcovia, inštitúcie, organizácie ponúkajú svojim klientom rôzne karty výhod, zákaznícke karty, vernostné karty, kupóny s benefitmi a iné lákadlá, ktorými si pripútavajú, upevňujú, či rozširujú svoju klientelu. Prináša to vyššie obraty, ako aj lepšiu reputáciu u konkurencii. Nič nové. Na druhej strane marketing a reklama stoja často nemalý čas a aj určité peniaze. Čo by ste povedali na to, keby som vám ponúkol oboje? ORTODOXNÍ NITRANČANI prichádzajú na nitriansky trh s NITRA SiTy kartou. Ja viem, ďalšia nejaká karta do peňaženky, ktorú využijem 1x za rok. Lenže táto KARTA bude iná. Bude Vám vystavená elektronicky v podobe QR kódu. Vlastniť ju, bude predstavovať hrdosť a patriotizmus. Navyše bude otvárať stále viac a viac možností. Na našej stránke je cez 17 000 ľudí, ktorí tvoria značný zákaznícky potenciál, a číslo stále stúpa. S touto kartou chceme uľahčiť život ľuďom v meste NITRA, ale aj inde a to na poli služieb, ubytovania, stravovania, kaviarní, reštaurácií, podnikov a pubov, kultúrnych podujatí, športových zápasov, koncertov, divadiel, kín, múzeí, verejnej dopravy a taxi služieb, požičovňí a mnohé iné. Našou kartou máme ambíciu postupne pokryť celé podnikateľské prostredie v Nitre a jeho okolí v čo najširšej miere. Vzhľadom na nelichotivú situáciu, ktorú podnikateľom a živnostníkom spôsobila korona,  sa každá reklama zíde ako soľ.

Partneri
Ak chcete byť jeden z potenciálnych partnerov, ktorí môžu pre obyvateľov Nitry priniesť ešte lepší zážitok z vašich výrobkov a služieb, čítajte ďalej. Partneri, ktorí poskytnú naozaj zaujímavé výhody a benefity našim členom, vlastníkom kariet, budú mať zobrazené logo ich firmy na náom webe. Takto budú mať zákazníci Vašu firmu na očiach vždy. Tento počet je neobmedzený. Ďalší záujemcovia o spoluprácu budú zverejnení v zozname na našej stránke s ponukou ich zliav a výhod. Platí, ze čím lepšia poskytnutá zľava, tým väčšia šanca byť na hlavnom webe. Nepremeškajte možnosť byť medzi nimi. Kartu Nitra SiTy bude možné nitriansky zákazník získať priamou kúpou online na stránke www.ortodoxninitrancani.sk medzi produktami. Platnosť KARTY je vždy 1 kalendárny rok.

Ako vidíte možností je naozaj veľa a bola by chyba nevyužiť potenciál s balíkom výhod.

Rátajme spolu:

 • reklama bezplatne ktorú majú zákazníci stále u seba.
 • platnosť karty 1 rok
 • 0€ investície pre Vás
 • reklamné nálepky ORTODOXNÍ NITRANČANI zdarma (na polep predajného miesta)
 • kartu získavate automaticky (1ks) zdarma počas trvania spolupráce na neobmedzený čas
 • karta je vystavená na meno, a je neprenosná

zoznam firiem sa samozrejme rozširuje.
Jediné čo potrebujete, je poskytnúť druh zľavy, či benefitu na Vami ponúkaný tovar a služby. Majte na pamäti, že čím väčšia zľava, tým viac bude mať zákazník chuť kartu používať! Chceme spolupracovať s podnikateľmi, ktorí ponúkajú nadštandard, teda viac. Priemeru je všade dosť. Nadštandardom sa rozumie napr. zľava od 15% vyššie. Vyjdite svojim klientom v ústrety nie len na Vianoce, ale každý deň! V prípade, že sa rozhodnete pre našu spoluprácu, napíšte Vašu konkrétnu ponuku. Teda na aké výrobky, produkty a služby uplatníte zákazníkom zľavu, môžete podrobne uviesť. Obratom Vám zašlem email s obsahom dohody. Tam upresníme detaily. Následný email bude slúžit zároveň ako doklad našej dohody o spolupráci na dané obdobie. Ide o formálnu záležitosť, aby bola zaručená serióznost oboch strán.

Tešíme sa na Vaše ponuky.

S pozdravom, Mário Šturdík

________________________

Reklamní partneri webu:

blank
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Predchádzajúca
 • Ďalší

________________________

Anketa

Lúbi sa Ti naša stránka?

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásení

Táto stránka používa sušénky. Vác info