Nitra SiTy Karta

Bez ňéj ani na krok!

Seruste Trogári!

sity1

Kino? Divallo? Kava? Žranica? Velnes? Doprava? Múzeá? Památky?  Diskotéka? Koncert? Šport? Oblečeňí? Zábava? Ubytko?

Stete nakupuvať  lacnejšé? Ja určite ano! Ze kktina? Už ot decembra móšte....!

Ortodoxní Nitrančani a NITRA SiTy Karta spusťá prébehu mesáca tútok pecku.  S tútok kartu si bue mócť každý Trogár ale aj sellák, uplatniť zlavy na tovar a služby našom krásnom meste.


Na to Vam bue stačiť len jediná karta. Ostatné vyhoc, stačí Ti naša. Že prečo? Lebo zme najvác. Výšku poskytnutych zláv nájdete na našom vebe (uz čochvíla). Karta stojí 8€ aj s poštovným, je na meno, jedinečná a plati 1 rok od jej zakúpeňá. Počas tohotok obdobá hu móžete vyuzit neomezeňe kolko rázy stete šade, de je opchot označený našim logom.

Samozrejme kartu buete mócť získať aj úplne zadarmo, ale o tom potom. Počet zmluvnych partnerov sa friško rozrastá a do sa rozhonne takútok kartu vlasniť, určite za rok ušetrí ňé malé peňáze. O každom našom opchonnom partnerovi a jeho zlavách pre vás, buete ždy infurmuvani na vebe, aj na FB. Pre tentok projekt pripravujem samostatnu vebovu stranku, jag uš bolo spomínané, de budu veškeré info. A že sa mate na čo tesit veznite jet!

Jako kartu získať? 

Kartu si móžete objennať prámo tu na stránke, sponnej časti, kliknutím na KÚPIŤ KARTU. Do poznámky pri kúpe je NUTNÉ napísať Meno a Prezvisko drzitela karty, cely datum narodena a adresu de sa karta pošle. Objennávka sa stane závazná az po zaplateni a pripisani pladby na učet. Dodání je do 14 pracovných ňňí na adresu.

Poňňikáš? Totok je čas pre tvoj biznis :)

Potporujeme šeckých nitránskych poňňikatelóv. Do poňňiká a ste sa též do projektu zapojiť, napíšte mi na mejl ortodoxninitrancani@gmail.com. Obratom dostaneš informácije, jak urobiť svoj opchot Trogárom na očiskách. Teším sa na našu spluprácu. Márijo.

KÚPIŤ KARTU

sity2

Prihlásení

Táto stránka používa sušénky. Vác info